Tourette
zmieleni.pl
niedziela, 09 września 2012 01:07
AddThis Social Bookmark Button

 

Jesienią 2004 politycy obozu, który dzisiaj praktycznie niepodzielnie rządzi Polską, podjęli akcję ustrojową, którą ogłosili jako „jeden z największych projektów przeprowadzonych na polskiej scenie politycznej”. Na czele akcji stanął obecny premier – wówczas jedynie wicemarszałek Sejmu. Powołano 2,5 tysiąca pełnomocników gminnych ,379 pełnomocników powiatowych i 41 pełnomocników okręgowych. Uruchomiono ok. 1000 stałych punktów zbierania podpisów. Po 3 miesiącach zebrano ponad 750 tysięcy podpisów i triumfalnie, w spektakularnej procesji wniesiono do Sejmu. Jednym z głównych postulatów było wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych.

Co się stało z listami podpisów?

Ten „największy projekt przeprowadzony na polskiej scenie politycznej” okazał się gigantycznym oszustwem. Film Tomasza Sekielskiego “Władcy marionetek” dokumentuje, fakt, że zebrane podpisy przeszły przez sejmową niszczarkę i trafiły do pieca.

Po prosty zostało ZMIELONE.

Dlatego powołujemy do życia stronę zmieleni.pl i chcemy razem z Wami odtworzyć tamtą listę poparcia. Gwarantujemy, że te podpisy nie zginą ani nie zostaną zniszczone. Podpiszcie się pod apelem i udostępniajcie stronę znajomym. Niech to będzie wielka obywatelska akcja! Tylko w ten sposób możemy pokazać klasie politycznej czerwoną kartkę, zmieniając sposób wybierania przedstawicieli na przyjazny obywatelom a nie wodzom partyjnym!

Poprzyj naszą akcję i podpisz listę poparcia!

Paweł Kukiz

 

Oczywiście popierany każdą akcję wymierzoną w panujący obecnie chory system. COŚ SIĘ MUSI ZMIENIĆ!!!

www.zmieleni.pl

https://www.facebook.com/Zmieleni