Tourette
TOURETTE i No Name przed JESUS CHRYSLER SUICIDE
czwartek, 07 marca 2013 13:06
AddThis Social Bookmark Button
Kto:  Jesus Chrysler Suicide,  NoName, TOURETTE

Gdzie: Kraków, Zaścianek

Kiedy: 16 marca 201 g.20:00

bilety:

ULGOWE: 15 PLN (przedsprzedaż) / 20 PLN (w dniu koncertu)
ZWYKŁE: 20 PLN (przedsprzedaż) / 25 PLN (w dniu koncertu)

http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/rock-pop/1008493-dachoofka-premium-jesus-chrysler-suicide.html

 

Dołącz do nas na Fejsie https://www.facebook.com/events/407675742650554/

 

Grupa JESUS CHRYSLER SUICIDE powstała w 1991 r. w Rzeszowie z inicjatywy wokalisty, kompozytora i autora tekstów Tomasza Rzeszutka.

Połączenie industrial rocka z hard core, metal, grunge i psychodelią oraz duża dawką surrealizmu i czarnego humoru w tekstach to charakterystyczne cechy sześciu płyt wydanych na przestrzeni 20 lat istnienia tego zespołu.
Najbardziej docenione przez fanów i krytyków to płyty: "Schizovirus 0" wydana w 1994 roku, "Eso Es" - nominacja do nagrody Fryderyk 99' w kategorii hard and heavy, oraz "Rhesus Admirabilis".
Ciekawostka w dyskografii zespołu jest album z remiksami utworów z płyty "Schizovirus 0" zatytułowany "Remixed By 2,47". Utwory znajdujace sie na tym wydawnictwie stały się znakomitymi ilustracjami dźwiekowymi do filmów "Gniew" i "Inferno", oraz kilku seriali emitowanych w TVP.
Utwory JCS ukazaly się takze na wielu składankach m.in. na polskim Tribute To Depeche Mode "Master Of Celebration", czy też na płycie z muzyką inspirowaną grą "Wiedźmin", która zdobyła sporą popularność na całym świecie.
Jednak największym atutem Jesus Chrysler Suicide są ciekawe i bardzo żywiołowe koncerty. Zespół był gościem na wielu festiwalach m.in.: Odjazdy 92', Jarocin 93',94', Industrialooza 94' i Polnishe Independent Festival 96' w Berlinie, Castle Party 01', Teuto Karpaten Beat w Bielefeld, Gotyk na Dotyk, Breakout Festiwal 08', Seven Festival 2011. Grupa ma także na swoim koncie wystepy przed gwiazdami takimi jak: Life of Agony, Voi Vod, Nashville Pussy czy Pro Pain.

 

NoName

NoName to testosteronowy kwintet z Krakowa grający mocnego, gitarowego rocka z melodyjnym męskim wokalem na froncie - własne kompozycje, własne teksty zarówno po polsku, jak i po angielsku oraz świetne brzmienie to wizytówka zespołu. NoName to rockowy kij wbity we wszechobecne pop-rockowe mrowisko. Zespół w obecnym pełnym składzie gra i koncertuje od marca 2012 roku.